Doruk Korsan Taksi 7/24 Kesintisiz Hizmet

E-Posta Adresimiz info@dorukkorsantaksi.com

İLETİŞİM 05425553155

Çerkezköy Korsan Taksi

Ana Sayfa » Hizmet Bölgeleri » Çerkezköy Korsan Taksi

Çerkezköy Korsan Taksi

Çerkezköy Korsan Taksi olarak sizlere her zaman iyi hizmet sunmaya çalışmaktayız. Şimdiye kadar uzun yıllardan bu yana vermiş olduğumuz hizmette en ufak bir aksaklık yaşanmamıştır. Herhangi bir müşteriyi kesinlikle korsan taksi olarak mağdur etmemiş bir hizmetimiz bulunmaktadır. Başarımızın sırrı bugüne kadarki vermiş olduğumuz kaliteli hizmettir. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmeti sürekli olarak geliştirmekte ve araçlarımızı yenilemekteyiz. Onlarca farklı araç ile sizlere hizmet vermeyi mutluluğunu yaşamaktayız. Sadece size değil hayvanlarınıza da en iyi şekilde yolculuk yapmanın keyfini yaşatmaktayız.

İnsanlar yolculuk yaparken bir takım beklentiler içerisine girmektedir. Gideceği yere kadar konforlu bir şekilde ulaşmak istemektedirler. Gerek şehir içerisinde gerek şehir dışarısına gidebilecek bir taksi hizmeti istemektedirler. Mesafeyi sorun etmeyen ve bu konu ile ilgili sorun çıkartmayan izmet almak arzusu içerisinde dediler. İstanbul içerisinde bu şekilde hizmet veren çok az sayıda taksi bulunmaktadır. Birçok taksi yukarıda belirtilen durumların tamamını sorun yapmaktadır. Bu sebeple müşterilerde büyük bir memnuniyetsizlik söz konusudur.

Çerkezköy Korsan Taksi
Çerkezköy Korsan Taksi

Çerkezköy Korsan Taksi Arıyorum

Daha uygun koşullarda ulaşım sağlamak istiyorsanız korsan taksi tercih etmelisiniz. Çerkezköy’de yaşamakta olan birçok kişi daha uygun ve hesaplı yolculuk yapmak ister. Şehir içi veya şehir dışına gitmek durumunda olduğunuz pozisyonda Çerkezköy Korsan Taksi çağırmalısınız. Bu durumda yarı yarıya daha uygun fiyatlara yolculuk yaparsınız. Ucuz yolculuk yapmanın yanı sıra aynı zamanda da istediğiniz gibi bir yolculuk yapma fırsatını yakalamış olursunuz.

Yanınızda hayvanınızın bulunması durumunda şehir içi veya şehir dışı yolculuk size oldukça büyük bir zorluk oluşturacaktır. Fakat korsan taksi durağımız içerisinde ve durumun önemi alınmıştır. Araçlarımızın bazılarında hayvanlarla ilgili bölüm bulunmaktadır. Hayvanlarınızın ve sizin rahat bir şekilde yolculuk yapabilmeniz için en konforlu düzenekler araçlarımızda bulunmaktadır. Üstelik bu araçlarımızda herhangi bir şekilde ek ücret talebimiz bulunmamaktadır. Tüm araçlarımızın ücretleri aynı şekilde eşit düzeydedir.

Çerkezköy Korsan Taksi talebinizle birlikte nereye gideceğinizi ve ne kadarlık bir yükünüz olduğunu mutlaka belirtiniz. Bu durumları belirtmeniz halinde sizlere daha uygun bir araç gönderilecektir. Örneğin çok fazla eşyanızın bulunmaması gibi bir durum söz konusu ise daha küçük bir araç tarafınıza gönderilebilir. Fakat eşyalarınızın çok olması gibi bir durum söz konusu ise Doblo tipli araçlar tarafınıza gönderilebilecektir. Daha konforlu araçların talebi olması halinde ise VIP araçlarımız tarafınıza sevk edilecektir. Buradan da anlaşılacağı gibi tam olarak istediğiniz şekildeki yolculuğu sizlere sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Çerkezköy Korsan Taksi
Çerkezköy Korsan Taksi

 

Çerkezköy Ucuz Taksi

Sarı taksilere bir gecede yüzlerce TL vermenize gerek yok. Korsan taksilerle istediğiniz noktaya daha uygun fiyatlarla gidebilirsiniz. Çerkezköy Korsan Taksi tamamen müşterinin menfaatini olarak hizmet vermektedir. Gerek yolculuk esnasında gerek ödeme esnasında tamamen müşteri karlı çıkmaktadır. Üstelik hizmet kalitesi ve çalışanların müşterileri olan yaklaşımı da son derece üst seviyededir.

İstanbul içerisinde yapılmış birçok ankette korsan taksilerin daha iyi hizmet verdiği görülmektedir. Bu durum sarı taksilerin hoşuna gitmemektedir. Bunun sebebi müşterilere daha yüksek fiyatlarla istemedikleri bir yolculuğu yaptırmak istemeleridir. Fakat korsan taksi durakları olarak bizler sizlerin en iyi şekilde hizmet almasını temin etmekteyiz. Bu konu ile ilgili mücadelemize her alanda devam etmekteyiz. Sizler için vermiş olduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

  • VIP araçlar
  • Doblo tipli araçlar
  • Küçük araçlar
  • Geniş bagajlı araçlar
  • Aile tipi araçlar
  • Transporter tipi araçlar
  • Transfer araçları
  • Hayvanlar için özel araçlar

Gibi birçok araç tipimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Araç çeşitlerimiz ve araç modellerimiz gün geçtikçe yenilenmektedir. Sizlere daha hizmet verebilmek için gerekli ar-ge çalışmalarının da ayrıca yapmaktayız. Piyasada sizlere en iyi hizmete verebilmek için Avrupa standartlarındaki tüm hizmetleri takip etmekteyiz. Böylece bizleri bugüne kadar zirveye taşıdığınız gibi bundan sonraki zamanlarda da bizleri zirveye taşımanız için elimizden geleni yapacağız.

İstanbul içerisinde en güvenilir hizmet olarak gösterilen Çerkezköy Korsan Taksi ile tanışmayan birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler genel olarak çevresinden bu hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu duymuşturlar. Fakat bu konuyla ilgili kendileri deneme yapmadan Emin olamayan büyük bir kesim bulunmaktadır. Her geçen gün hizmetimizi tanıyan ve ne kadar büyük bir kalitede hizmet verdiğimizi gören büyük bir kitle bulunmaktadır. İstanbul içerisinde her noktaya anında hızlı bir şekilde erişim sağlayabilmekteyiz. Gerek Çerkezköy ilçesinde gerek diğer ilçelerden taleplerinizin olması durumunda sizlere ulaşabiliriz. Bizlere nerede bulunduğunuzu belirten telefon araması veya mesajınızla birlikte size hızlı bir şekilde erişeceğimizden emin olabilirsiniz.

Korsan Taksiler Güvenli mi?

Endişesiz bir şekilde korsan taksiyi kullanabilirsiniz. İsminin korsan taksi olmasından dolayı birçok vatandaşımız bu konuyla ilgili tereddütleri bulunduğunu belirtmektedir. Fakat vergi vermediği dolayısıyla bu hizmetlere korsan adı verilmiştir. İstanbul içerisinde bu tarz tahsisler artık böyle adlandırılmaktadır. Fakat güvenilirlik bakımından diğer tüm taksilerden ve tüm taşımacılık yöntemlerinden daha güvenlidir.

Çerkezköy Korsan Taksi deneyiminizi mutlaka çevrenizdeki kişilerle de paylaşın nokta ne derece kalitede ve hızlı bir yolculuk yaptığınızı çevrenizdekileri de anlatarak kalitemizi onlara da belirtmiş olursunuz. Uzun zamandan beri İstanbul içerisinde bulunmakta olan ön yargıyla böylece sizler de kırmış olursunuz.

  • TAKSİ ÇAĞIR